wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » MELAG - URZĄDZENIA » AUTOKLAWY » KLASA B - CLINICLAVE » Cliniclave 45 MD z Szafką jezdną i systemem uzdatniania MELAdem 56

Kontakt

 • STERILMED Marek Graczyk
  ul. Żabia 11
  09-457 Łódź
  NIP: 947-107-37-18

 • E-mail:sterilmed@sterilmed.pl
 • Telefon+48 602 676 530
  +48 578 665 439
 • Godziny działania sklepu7 dni w tygodniu x 24h

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
Cliniclave 45 MD z Szafką jezdną i systemem uzdatniania MELAdem 56

Cliniclave 45 MD z Szafką jezdną i systemem uzdatniania MELAdem 56

MELAG

Dostępność: Na zamówienie

Stan magazynowy:

Stan produktu: Nowy


Zapytaj o cenę

 • Opis produktu
 • Linki (2)
 • Klipy filmowe (1)
Przelotowy duży autoklaw Magnum dla szpitala i kliniki (dostępny od jesieni 2016)

Przelotowy Cliniclave w wersji Magnum posiada po obu stronach kolorowy ekran dotykowy w wymiarach XXL. Załadunek i start programu dokonuje się na stronie "brudnej", rozładunek i zwolnienie wsadu odbywa się na "czystej stronie". Ten duży autoklaw serii Cliniclave ma zalety wersji jednodrzwiowej 1- i 2-JS, na przykład rekordowo szybkie cykle, doskonałe rezultaty suszenia, zintegrowaną dokumentację i zwolnienie, zgodność z normą EN1717 oraz różne możliwości załadunku.

Na szczególną uwagę zasługuje innowacyjność pod względem instalacji i konserwacji. Cliniclave 45 MD stoi na rolkach i może być wysunięty z otworu w ściennego w celu ewentualnego serwisu lub konserwacji. Odpowiednio przystosowany system przysłon ze stali nierdzewnej pozwala na instalację urządzenia bez dodatkowych prac budowlanych.

System transportowy i konfiguracje załadunku (tacki, kontenery, kosze i uchwyty) są kompatybilne z wszystkimi autoklawami serii Cliniclave 45.
 Wyjątkowo duży wyświetlacz dotykowy umożliwia intuicyjną obsługę, szybki wybór programu i nie wymaga wyjaśnień. Zintegrowane oprogramowanie do dokumentacji, zwolnienia i śledzenia umożliwia oszczędność kosztów i bezpieczeństwo. ajoszczędniejsze wykorzystanie zasobów było jednym z głównych zadań w projekcie Cliniclave 45 MD. Dzięki dobrze przemyślanej koncepcji niskie zużycie energii elektrycznej i wody czyni, że Cliniclave 45 MD jest jednym z najbardziej oszczędnych dużych autoklawów.
Cliniclave 45 MD jest idealnym dużym autoklawem dla szpitali, klinik i placówek medycznych, które zwracają szczególną uwagę na rentowność i wydajność.

MELAG Cliniclave 45MD Prezentacja STERILMED
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl