wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O firmie

Kontakt

 • STERILMED Marek Graczyk
  ul. Żabia 11
  09-457 Łódź
  NIP: 947-107-37-18

 • E-mail:sterilmed@sterilmed.pl
 • Telefon+48 602 676 530
  +48 578 665 439
 • Godziny działania sklepu7 dni w tygodniu x 24h

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

O firmie

STERILMED - Dystrybutor MELAG Sprzedaż i Autoryzowany Serwis sprzętu medycznego MELAG, Sirona, Durr Dental.

SterilMed jest dystrybutorem sprzętu medycznego w Polsce z 20 letnim doświadczeniem, specjalizująca się w Sprzedaży i Autoryzowanym Serwisie urządzeń i produktów dla branży medycznej w zakresie higieny i sterylizacji oraz branży stomatologicznej w zakresie wyposażenia gabinetów dentystycznych.

Oferujemy innowacyjne rozwiązania wyposażenia sterylizatorni dla gabinetów lekarskich, w tym stomatologicznych, a także szpitali, klinik jednego dnia, przychodni weterynaryjnych i salonów kosmetycznych.
Przygotowujemy projekty pomieszczeń sterylizacyjnych w ramach obowiązujących przepisów, z zachowaniem profesjonalnego ciągu sterylizacyjnego i prowadzenia dokumentacji. Doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania wdrożenia higieny i sterylizacji w jednostkach medycznych.

Zapewniamy kompleksowe wyposażenie w najwyższej jakości sprzęt firm MELAG, Dentsply Sirona i Durr Dental. Jako dystrybutor - posiadamy oryginalne części zamienne i eksploatacyjne w konkurencyjnych cenach, zapewniając jednocześnie serwis oferowanego sprzętu.

Zapraszamy do współpracy,

STERILMED - Dystrybutor MELAG, części Melag, Melag serwis, Melag autoklawy, Melag Łódź


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl