wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » MELAG - URZĄDZENIA » AUTOKLAWY » KLASA B - CLINICLAVE » Cliniclave 45 D z Szafką jezdną i systemem uzdatniania MELAdem 56

Kontakt

 • STERILMED Marek Graczyk
  ul. Żabia 11
  09-457 Łódź
  NIP: 947-107-37-18

 • E-mail:sterilmed@sterilmed.pl
 • Telefon+48 602 676 530
  +48 578 665 439
 • Godziny działania sklepu7 dni w tygodniu x 24h

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
Cliniclave 45 D z Szafką jezdną i systemem uzdatniania MELAdem 56

Cliniclave 45 D z Szafką jezdną i systemem uzdatniania MELAdem 56

MELAG

Dostępność: Na zamówienie

Stan magazynowy:

Stan produktu: Nowy


Zapytaj o cenę

 • Opis produktu
 • Linki (2)
 • Klipy filmowe (1)
Przelotowy duży autoklaw dla szpitala i kliniki (dostępny od jesieni 2016)

Przelotowy Cliniclave posiada po obu stronach kolorowy ekran dotykowy w wymiarach XXL. Załadunek i start programu dokonuje się na stronie "brudnej", rozładunek i zwolnienie wsadu odbywa się na "czystej stronie". Ten duży autoklaw serii Cliniclave ma zalety wersji jednodrzwiowej (1- i 2-JS), na przykład rekordowo szybkie cykle, doskonałe rezultaty suszenia, zintegrowaną dokumentację i zwolnienie wsadu, zgodność z normą EN1717 oraz różne możliwości załadunku. System transportowy i konfiguracje załadunku (tacki, kontenery, kosze i uchwyty) są kompatybilne z wszystkimi autoklawami serii Cliniclave 45.

Na szczególną uwagę zasługuje innowacyjność pod względem instalacji i konserwacji. Cliniclave 45 D stoi na rolkach i może być wysunięty z otworu ściennego w celu ewentualnego serwisu lub konserwacji. Odpowiednio przystosowany system przysłon ze stali nierdzewnej pozwala na instalację urządzenia bez dodatkowych prac budowlanych.

Cliniclave 45 D przyjmie wsady o wadze aż do 40 kg nieopakowanych narzędzi, 35 kg opakowanych instrumentów i 7 kg tekstyliów – co jest znacznie więcej niż większość porównywalnych dużych autoklawów. Cylindryczna komora sterylizacyjna, w połączeniu ze specjalnym systemem załadowczym oferują optymalne rozwiązania dla różnych zastosowań. Szczególnie szybki czas sterylizacji, wysoka załadowność i niezawodność są najważniejszymi wymaganiami dla dużego autoklawu w klinikach i w szpitalach. Cliniclave 45 D jest wyposażony w opatentowaną technologię podwójnej komory sterylizacyjnej, co umożliwia rekordowo szybkie cykle sterylizacyjne i reprocessing instrumentów na cito. Przez to Cliniclave 45 staje się kluczowym ogniwem ciągu dekontaminacji. Cliniclave 45 D jest idealnym dużym autoklawem dla szpitali, klinik i placówek medycznych, które zwracają szczególną uwagę na rentowność i wydajność.


 
MELAG Cliniclave 45D Prezentacja STERILMED
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl