wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Polityka prywatności

Kontakt

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Polityka prywatności

Polityka prywatności

1. Sklep sterilmed.sklep.pl chroni dane osobowe Kupującego. Adresy klientów przechowywane są w bezpieczny sposób - nie są sprzedawane. Zbieranie informacji o klientach ogranicza się do danych niezbędnych do realizacji transakcji i wysyłki towarów, co obejmuje dane osobowe, dane adresowe, adresy poczty elektronicznej oraz kontakt telefoniczny. 
2. Dane te nie są udostępniane bez zgody klienta, osobom trzecim. Klient zawsze może usunąć swoje dane z bazy sterilmed.sklepl.pl. Każdy klient ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania - na stronie www.sterilmed.sklep.pl. 
3. Klienci, którzy skorzystali z możliwości założenia konta, mogą samodzielnie uaktualniać swoje dane. Zmiany danych osobowych można dokonać logując się na swoje konto. 
4. Newslettery nie są wysyłane bez zgody klienta. 
5. Powierzone nam dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa: 
- Ustawie z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926, z późn. zm.) 
- Ustawie z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z poźn. zm.) rozporządzeniu z dnia 29.0.04 r. Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne, służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024). 
6. Kupujący przyjmuje do wiadomości, że: 
 a) Administratorem jego danych osobowych przetwarzanych w celu realizacji zamówienia jest STERILMED Marek Graczyk, ul 11-go Listopada 47/11, 91-371 Łódź 
 b) ma prawo dostępu do swoich danych w celu ich kontroli i weryfikacji, 
 c) ma prawo wystąpienia w formie pisemnej do Administratora o usunięcie swoich danych osobowych, 
 d) udostępnienie danych jest dobrowolne.
7. Dane osobowe Klientów, dokonujących płatności on-line…. ( tymczasowo brak opcji płatności on-line)

 

Przejdź do strony głównej
Sklep internetowy shopGold