wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » FINANSOWANIE SPRZĘTU

Kontakt

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

FINANSOWANIE SPRZĘTU

alt
Umożliwiamy zakup oferowanego sprzętu medycznego z finansowaniem Siemens Finance.

 

Jest to łatwy i prosty sposób finansowania swojej inwestycji, bez zbędnych formalności oraz konieczności angażowania własnych środków.
Dla wygody naszych Klientów podpisanie umowy odbywa się w miejscu prowadzenia gabinetu lub za pośrednictwem listownym, na podstawie zaakceptowanej wcześniej kalkulacji.

 

Aceptacja kredytowa udzielana jest na podstawie wyłącznie dokumentów prawno-rejestrowych. Wystarczy nam jedynie:
- kopia dowodu osobistego właściciela firmy
- kopia prawa wykonywania zawodu lub sam numer prawa
- nr NIP firmy
 
Do przygotowania umowy potrzebna jest proforma na sprzęt z pełną nazwą, rokiem produkcji, informacją że sprzęt fabrycznie nowy i numerem seryjnym urządzenia (numer seryjny może być podany po dostawie).
W Siemens Finance, limit finansowania urządzeń medycznych w ramach procedury uproszczonej dochodzi aż do kwoty 250.000,00 EUR
W ramach jednej umowy pożyczki na zakup sprzętu medycznego Siemens Finance, można dodatkowo pożyczyć środki pieniężne na dowolny, wybrany cel do wartości 20% finansowanych w pożyczce urządzeń nie więcej niż 80.000 PLN.
 
Do głównych wyróżników naszej oferty należą:
  • finansowanie inwestycji w leasingu bądź pożyczce na okres w uproszczonej procedurze ok. 1 do 7 lat, w pełnej do 10lat,
  • możliwość ustalenia indywidualnego harmonogramu spłat (raty sezonowe)
  • finansowanie od 0% wpłaty
  • urządzenia nowe i używane
  • ubezpieczenie z najszerszym zakresem na rynku firm leasingowych (w załączniku szczegóły), proszę zwrócić uwagę na dostępne tylko u nas w jednej polisie ubezpieczenie od: upuszczenia, uszkodzeń/awarii, przepięcia również na skutek impulsu z sieci, (TUiR Warta S.A.)
  • kompetencje kredytowe w Polsce do 20 mln PLN
Więcej szczegółów chętnie udzielimy telefonicznie lub osobiście.

Przejdź do strony głównej
Sklep internetowy shopGold