wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » MELAG - URZĄDZENIA » AUTOKLAWY » KLASA B+ CARECLAVE » AUTOKLAW CARECLAVE - NOWOŚĆ !

Kontakt

 • STERILMED Marek Graczyk
  ul. Żabia 11
  09-457 Łódź
  NIP: 947-107-37-18

 • E-mail:sterilmed@sterilmed.pl
 • Telefon+48 602 676 530
  +48 578 665 439
 • Godziny działania sklepu7 dni w tygodniu x 24h

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
AUTOKLAW CARECLAVE - NOWOŚĆ !AUTOKLAW CARECLAVE - NOWOŚĆ !AUTOKLAW CARECLAVE - NOWOŚĆ !AUTOKLAW CARECLAVE - NOWOŚĆ !AUTOKLAW CARECLAVE - NOWOŚĆ !AUTOKLAW CARECLAVE - NOWOŚĆ !AUTOKLAW CARECLAVE - NOWOŚĆ !AUTOKLAW CARECLAVE - NOWOŚĆ !AUTOKLAW CARECLAVE - NOWOŚĆ !
AUTOKLAW CARECLAVE - NOWOŚĆ !AUTOKLAW CARECLAVE - NOWOŚĆ !AUTOKLAW CARECLAVE - NOWOŚĆ !AUTOKLAW CARECLAVE - NOWOŚĆ !AUTOKLAW CARECLAVE - NOWOŚĆ !AUTOKLAW CARECLAVE - NOWOŚĆ !AUTOKLAW CARECLAVE - NOWOŚĆ !AUTOKLAW CARECLAVE - NOWOŚĆ !AUTOKLAW CARECLAVE - NOWOŚĆ !
Polecamy

AUTOKLAW CARECLAVE - NOWOŚĆ !

Koszt wysyłki: od 20,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DPD - 25,00 zł
Kurier InPost - 20,00 zł
Paczkomat InPost 24 - 20,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Stan magazynowy:

Stan produktu: Nowy


Zapytaj o cenę

 • Opis produktu
 • Do pobrania (1)
 • Klipy filmowe (1)
CARECLAVE  4 w 1 - nowość godna uwagi !
 
Rewolucja w przetwarzaniu instrumentów. W Polsce dostępny już za kilka miesięcy !

Przygotowanie narzędzi medycznych zgodnie z najwyższymi standardami i staranna pielęgnacja końcówek stomatologicznych ( turbin, kątnic, końcówek profilaktycznych, tipów ) to coraz większe i istotne wyzwanie praktyczne, a przede wszystkim ekonomiczne w wielu gabinetach stomatologicznych.

To już koniec ! Przez okres 9 lat intensywnych badań i rozwoju udało się stworzyć urządzenie Careclave, które rewolucyjnie łączy 4 funkcje w 1 cały kompleksowy proces przygotowania instrumentów stomatologicznych w gabinecie.
 
Careclave spełnia normę dla dezynfektorów termicznych (DIN EN ISO 15883), a także dla autoklawów (DIN EN 13060) jednocześnie !
 
1. Czyszczenie i dezynfekcja
Careclave umożliwia czyszczenie (mycie) i dezynfekcję do 8 końcówek stomatologicznych, końcówek profilaktycznych lub końcówek skalera w zaledwie 16 minut.
2. Pielęgnacja końcówek stomatologicznych
Careclave jednocześnie chroni instrumenty dzięki opatentowanemu systemowi dozowaniu oleju do instrumentów iDos, oraz umożliwia zewnętrzne oliwienie turbin i kątnic w błyskawiczny sposób dzięki zintegrowanej stacji ADDcare, wyposażonej w pełno syntetyczny olej Care Oil, chroniący rotory i pozostałe elementy główki.
3. Szybka sterylizacja ( klasa B)
Careclave oferuje wszystko, czego oczekuje się od nowoczesnego autoklawu z opatentowaną technologią DRYtelligence i podwójnym kołnierzem komory.
Można sterylizować do 11 kg załadunku na maksymalnie 8 tacach lub w 4 pojemnikach MELAstore w rekordowo szybkim czasie. Dzięki rewolucyjnej konstrukcji komory możliwe jest przygotowanie i konserwacja końcówek stomatologicznych w Carebox, przy jednoczesnej sterylizacji pozostałych instrumentów medycznych, na krótkich tacach, w jednym cyklu.
4. Dokumentacja i zwolnienie wsadu.
Dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania z funkcją ProControl do zwalniania wsadu można bezpośrednio na urządzeniu, szybko, bezpiecznie i elektronicznie przygotować cały proces. Dzieje się tak dlatego, że dokumentacja i zatwierdzenie odbywa się bezpośrednio na wyświetlaczu Careclave bez dodatkowego oprogramowania. Aby uzyskać pełny dowód, protokoły sterylizacji są przechowywane w pamięci USB MELAG lub sieci komputerowej.

Pojawia się zatem pytanie - Dlaczego więc używać czterech produktów do reprocesowania narzędzi, skoro można mieć wszystko w jednym urządzeniu ?

Dzięki Careclave oszczędza się znacznie więcej czasu, pieniędzy i miejsca w porównaniu z konwencjonalnymi kombinacjami urządzeń:

✓ Koszt serwisu jednego urządzenia jest dużo niższy, a Careclave jest nie tylko tańszy w zakupie niż autoklaw i urządzenie konserwacyjne, ale także oszczędza dodatkowe czynności serwisowe i walidacyjne (obliczone w przedziale czasowym 11 lat w porównaniu z konwencjonalnymi kombinacjami urządzeń).
✓ Więcej miejsca w pomieszczeniu przygotowawczym: ponieważ nie ma potrzeby stosowania dodatkowego urządzenia do dekontaminacji i pielęgnacji kątnic i turbin, dostępne jest znacznie więcej miejsca do bezpiecznej dekontaminacji narzędzi.
✓ Rewolucyjna koncepcja urządzenia: Oprócz wydajnego przygotowania i pielęgnacji do 200 wydrążonych narzędzi dentystycznych na dzień roboczy, Careclave charakteryzuje się przede wszystkim oszczędnością czasu i kosztów, dzięki możliwości sterylizacji innych narzędzi w tylnej części komory w tym samym czasie co Carebox w jednym cyklu. Jest to możliwe, ponieważ Careclave spełnia normę dla dezynfektorów termicznych (DIN EN ISO 15883), a także dla autoklawów (DIN EN 13060).
✓ Chroń instrumenty, zmniejsz koszty obsługi: dzięki opatentowanemu procesowi dozowania iDos, do każdego instrumentu dostarczana jest wymagana ilość oleju z najwyższą dokładnością. W rezultacie Careclave jest nie tylko ekonomiczny w użyciu, ale także gwarantuje optymalną pielęgnację, niezawodną funkcjonalność i długą żywotność instrumentów.
CARECLAVE 4 w 1 STERILMED
Pozostałe produkty z kategorii
CARE OIL

CARE OIL

Zapytaj o cenę
CAREBOX BLUE

CAREBOX BLUE

Zapytaj o cenę
CAREBOX GREEN

CAREBOX GREEN

Zapytaj o cenę
CARECLAVE CHŁODZIARKA

CARECLAVE CHŁODZIARKA

Zapytaj o cenę
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl